Samo neke od ustanova koje koriste naše programe su:
- Centar za kulturu Omiš
- Centar za odgoj i obrazovanje "Liče Faraguna", Pula
- Čuvari Srpskog identiteta, Udruga
- Dječji vrtić Imotski
- Ekonomska škola Mije Mirkovića, Rijeka
- Gimnazija Eugena Kumičića, Opatija
- Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova, Rijeka
- Graditeljska škola za industriju i obrt Rijeka
- Građevinska tehnička škola Rijeka
- Katolička klasična gimnazija Virovitica
- Lovačko društvo Borovo
- Medicinska škola Pula
- Obrtnička škola Opatija
- Osnovna škola "Antun Gustav Matoš", Tovarnik
- Osnovna škola "Bol", Split
- Osnovna škola "Borovo"
- Osnovna škola "Bršadin"
- Osnovna škola "Brajda", Rijeka
- Osnovna škola "Centar", Rijeka
- Osnovna škola "Čavle"
- Osnovna škola "Divšići", Marčana
- Osnovna škola "Drago Gervais", Brešca
- Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Vukovar
- Osnovna škola dr. Mate Demarina, Medulin
- Osnovna škola "Eugen Kumičić", Rijeka
- Osnovna škola "Fran Krsto Frankopan", Krk
- Osnovna škola "Gornja Poljica", Srijane
- Osnovna škola "Gornja Vežica", Rijeka
- Osnovna škola "Hreljin"
- Osnovna škola Ilača - Banovci
- Osnovna škola "Ivo Lola Ribar", Labin
- Osnovna škola Ivana Batelića, Raša
- Osnovna škola Ivana Kozarca, Županja
- Osnovna škola Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski
- Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Ogulin
- Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić", Čepić
- Osnovna škola Jelenje Dražice
- Osnovna škola Joakima Rakovca, Sveti Lovreč Pazenatički
- Osnovna škola Josipa Lovretića, Otok
- Osnovna škola Josipa Matoša, Vukovar
- Osnovna škola "Josipdol"
- Osnovna škola Julija Benešića, Ilok
- Osnovna škola Jure Filipovića, Barban
- Osnovna škola Jurja Klovića, Tribalj
- Osnovna škola Juršići
- Osnovna škola "Kantrida", Rijeka
- Osnovna škola "Klana"
- Osnovna škola "Kostrena"
- Osnovna škola "Kozala", Rijeka
- Osnovna škola "Kraljevica"
- Osnovna škola Ljudevita Gaja, Nova Gradiška
- Osnovna škola "Marčana", Marčana
- Osnovna škola "Milan Brozović", Kastav
- Osnovna škola "Mitnica", Vukovar
- Osnovna škola "Nikola Tesla", Rijeka
- Osnovna škola "Okučani"
- Osnovna škola "Pećine", Rijeka
- Osnovna škola Pehlin
- Osnovna škola "Plaški"
- Osnovna škola "Podmurvice", Rijeka
- Osnovna škola Poreč, Poreč
- Osnovna škola "Ravne njive", Split
- Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov", Opatija
- Osnovna škola "San Nicolo", Rijeka
- Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića, Senj
- Osnovna škola Siniše Glavaševića, Vukovar
- Osnovna škola "Srdoči", Rijeka
- Osnovna škola "Stoja", Pula
- Osnovna škola "Studenci"
- Osnovna škola "Tin Ujević", Krivodol
- Osnovna škola Tone Peruška, Pula
- Osnovna škola "Trsat", Rijeka
- Osnovna škola "Turnić", Rijeka
- Osnovna škola "Valentin Klarin", Preko
- Osnovna škola "Veli Vrh", Pula
- Osnovna škola Viktora Cara Emina, Lovran
- Osnovna škola "Vitomir Širola-Pajo", Nedešćina
- Osnovna škola Vladimira Gortana, Krnica
- Osnovna škola Vladimira Nazora, Crikvenica
- Osnovna škola Vladimira Nazora, Potpićan
- Osnovna škola "Vladimir Gortan", Žminj
- Osnovna škola "Zamet", Rijeka
- Osnovna talijanska škola "Belveder", Rijeka - Scuola elementare "Belvedere", Fiume
- Osnovna talijanska škola "Bernardo Parentin", Poreč - Scuola elementare "Bernardo Parentin", Parenzo
- Osnovna talijanska škola "Gelsi", Rijeka - Scuola elementare "Gelsi", Fiume
- Osnovna talijanska škola "Vodnjan", Vodnjan - Scuola elementare "Dignano", Dignano
- Pomorska škola Bakar
- Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
- Prva riječka hrvatska gimnazija, Rijeka
- Prva sušačka hrvatska gimnazija, Rijeka
- Ri Rock j.d.o.o.
- Srednja škola dr. Antuna Barca, Crikvenica
- Srednja škola Mate Blažine, Labin
- Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka
- Srednja škola Zvane Črnje, Rovinj
- Srednja talijanska škola Rijeka - Scuola media superiore italiana Fiume
- Strojarsko brodograđevna škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka
- Strukovna škola Vukovar
- Škola primjenjenih umjetnosti i dizajna Pula
- Škola za odgoj i obrazovanje, Pula
- Talijanska srednja "Dante Alighieri", Pula - Scuola Media Superiore Italiana "Dante Alighieri", Pola
- Tehnička škola Pula
- Trgovačka i tekstilna škola Rijeka
- Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića, Poreč
- Učenički dom Lovran
- Učenički dom Pula
- Učenički dom Split
- Udruga Ri Rock, Rijeka
- Udruga za razvoj visokoga školstva Universitas, Rijeka
- Udruga za unapređivanje kvalitete života Link - kreativne radionice, Veprinac
- Ugostiteljska škola Opatija
- Zajednica Talijana, Mali Lošinj