OGLAS ZA POSAO

Leprinka zapošljava jednu osobu na radnom mjestu samostalnog računovođe (m/ž).

mjesto rada: Viškovo

radno vrijeme: puno ili nepuno (po dogovoru)

probni rok: 3 mjeseca

opis posla:

  • obrada svih računovodstvenih dokumenata (ulazni računi, izlazni računi, obračuni plaća i ugovora, putni nalozi, inventurne liste...)
  • izrada obračuna plaća zaposlenika
  • izrada obračuna ugovora za vanjske suradnike
  • izrada financijskih izvještaja
  • ePorezna (JOPPD, PDV, SNU obrasci...)
  • eMirovinsko (prijave, odjave zaposlenika...)
  • komununikacija s klijentima (usmena i pismena)
  • popratni administrativni poslovi

uvjeti koje kandidat/kandidatkinja mora zadovoljavati:

  • minimalno završena srednja škola
  • minimalno jedna godina radnog staža u računovodstvenim ili srodnim poslovima

poželjne osobine i vještine kandidata/kandidatkinje:

  • napredno korištenje računala (MS Office paket, e-servisi državne uprave i javne službe i sl.)
  • dobro poznavanje aktualnog zakonskog okvira koji uređuje računovodstveno poslovanje pravnih subjekata u RH
  • organiziranost i sistematičnost u radu
  • proaktivnost i samoinicijativnost
  • samostalnost u radu

Životopis i potvrdu o stažu iz matične evidencije HZMO-a poslati na jelena@leprinka.hr.